f جشنواره معارف
درباره جشنواره


همه گروه‌های درسی در دانشگاه‌ها می‌کوشند تا گروه خود را تقویت کنند و جایگاه آن را نسبت به سایر گروه‌ها برتری بخشند. از این رو ما نیز باید برای ارتقاء جایگاهِ گروه معارف اسلامی نسبت به سایر گروه‌های درسی همچون گروه زبان‌های خارجه، زبان و ادبیات فارسی و... فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی اثربخش، انجام دهیم.

با این نگاه «جشنواره معارف» با هدف برتری بخشیدن به گروه‌های درسی معارف اسلامی نسبت به سایر گروه‌ها طراحی و برگزار می‌گردد و ان‌شاءالله موفقیت آن، با توجه به ارائه مشوق‌های محتوایی و جوایز ارزنده، موجب تحقق این هدف خواهد شد. لیکن این موفقیت بستگی زیادی به کمک و یاری اساتید گران‌سنگ معارف در اجرای هرچه بهتر جشنواره خواهد داشت؛ چراکه اساتید معارف، بهترین و مؤثرترین عامل تشویق دانشجویان به شرکت در این جشنواره و در نتیجه موفقیت آن خواهند بود.

ادامهآمار و ارقام

آمار شرکت کنندگان در جشنواره به شرح زیر است.


4,365

شرکت کننده

4,365

تعداد کتاب

4,365

پویش

معرفی جشنواره و نحوه شرکت:

توضیحی مختصر در خصوص جشنواره.


در ترم آینده کتاب‌های درسی دفترنشرمعارف که به عنوان تنها منبع رسمی و قانونی دروس معارف دانشگاه شناخته می‌شوند؛ به دو شیوه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد:

اول- نسخه فیزیکی
کتاب های دروس معارف که با یک برچسب اختصاصی بنام "جشنواره معارف" متمایز شده‌اند. روی این برچسب یک کُد رمز مخفی وجود دارد که دانشجو؛ پس از خرید کتاب و خراشیدن محل مخصوص، این کد را به سامانه ۳۰۰۰۸۵۸۵ پیامک کرده و یا در سایت جشنواره به نشانی JAMBOOK.IR ثبت می‌نماید و پس از آن به صورت خودکار به درگاه آموزش مجازی نهاد ارجاع داده شده و با انتخاب نام دانشگاه، نام استاد و کلاس درس خود، می‌تواند در دوره محتوایی مربوط به آن کتاب شرکت نماید و با دریافت گواهی نامه قبولی، از نمره تشویقی استاد محترم آن درس بهره‌مند شود.
دوم- نسخه الکترونیکی
کتاب های دروس معارف که از طریق اپلیکیشن "پاتوق‌کتاب" عرضه می گردد. دانشجویان محترم با نصب اپلیکیشن مذکور و خرید کتاب های درسی معارف به صورت خودکار به درگاه آموزش مجازی نهاد ارجاع داده شده و با انتخاب نام دانشگاه، نام استاد و کلاس درس خود، می‌تواند در دوره محتوایی مربوط به آن کتاب شرکت نماید و با دریافت گواهی نامه قبولی، از نمره تشویقی استاد محترم آن درس بهره‌مند شود.

جوایز

جوایز ارزشمند جشنواره برای شرکت کنندگان به قید قرعه


همچنین برای افزایش انگیزه دانشجویان به شرکت در جشنواره جوایز ویژه‌ای برای دانشجویان شرکت کننده در جشنواره در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌باشد: • یک دستگاه خودرو ایرانی به ارزش تقریبی 500 میلیول ریال.
• هزینه تحصیلی تا پایان تحصیلات برای چندین نفر.
• ده‌ها سکه طلا.
• صدها هدیه نقدی یک و دو میلیون ریالی.
• ده‌ها دستگاه لپ تاپ، تبلت و گوشی تلفن هوشمند.
نکته بسیار مهم: فقط دانشجویانی می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند که اساتید آنها با مراجعه به سایت جشنواره و یا سامانه آموزش مجازی نهاد درس مربوط به آن کتاب را تعریف کرده باشند.

شما دانشجوی گرامی؛ همچنین می توانید با عضویت در سایت و شرکت در آزمون محتوایی جشنواره و دریافت گواهی نامه قبولی، از 2 تا 5 نمره تشویقی استادتان برای آن درس بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

در صورت داشتن سوال با ما تماس بگیرید.


در این جشنواره دسترسی به کتاب های اصلی بسیار ساده تر از قبل هم شده است.
فقط کافی است یک نفر از هم کلاسی های شما به نمایندگی از جمع تان، عضو پویش #من_یک_کتابفروشم شده و کتابها را به راحتی برای شما خریداری نماید.
سراغ این فرد را از استاد هم میتوانید بگیرید و یا نام استاد و دانشگاه خود را به سامانه 30008585 پیامک کنید تا مشخصات کتابفروشی مجازی کلاس خود را دریافت کنید.
اپلیکیشن پاتوق کتاب هم مثل گذشته نسخه الکترونیکی کتاب های اصلی را با قیمتی به مراتب ارزان تر از نسخه کاغذی آن عرضه می کند و شما می توانید از این طریق نیز کتاب مورد نظرتان را بخرید و بخوانید و جایزه بگیرید و البته در بخش محتوایی شرکت کنید و از ۲تا۵ نمره کلاسی بهره‌مند شوید و انشاا... نمره نهایی قابل قبولی از درس بگیرید. (تبلیغ اپلیکیشن و لینک کیو ارکد دانلود و نصب اپ)

اپلیکیشن پاتوق کتاب هم مثل گذشته نسخه الکترونیکی کتاب های اصلی را با قیمتی به مراتب ارزان تر از نسخه کاغذی آن عرضه می کند و شما می توانید از این طریق نیز کتاب مورد نظرتان را بخرید و بخوانید و جایزه بگیرید و البته در بخش محتوایی شرکت کنید و از ۲تا۵ نمره کلاسی بهره‌مند شوید و انشاا... نمره نهایی قابل قبولی از درس بگیرید.

دانلود اپلیکیشن

نصب مستقیم ios
دریافت از گوگل پلی
دریافت از کافه بازار
دریافت با لینک مستقیم
البته فراموش نکنید که حتما ازفروشنده بخواهید تا کتاب را مهر کند تا درصورتی که در قرعه کشی برنده شدید؛ بتوانید جایزه خود را دریافت نمایید. به کتاب هایی که مهر کتابفروشی نداشته باشد به هیچ عنوان جایزه تعلق نمی گیرد.
خیر هر فرد با خرید هر تعداد کتاب می تواند در جشنواره شرکت کنند.
با مراجعه به سایت و تکمیل فرم های مربوط به هرکتاب می توانید شانس خود رو در قرعه کشی افزایش دهید.
سوالات متدوال

همراه با ما

با هشتگ من یک کتاب فروش هستم جشنواره را دنبال کنید.

آدرس: قم خیابان شهدا(صفائیه کوچه 32 ،پلاک 3و4- دفتر نشر معارف)

شماره تماس: 02537740004( داخلی 39و63و51) سامانه پیامکی: 30008585